Zahradní pergoly

Přístřešky ke zdi domu

Pergola ke zdi domu, sklon krokví, polykarbonát

Pergoly Standard

Pergola Standard, sklon krokví 10°, polykarbonát

Pergoly Klasik

Pergola Klasik, sklon krokví, polykarbonát

Pergoly Grand

Pergola Grand, sklon krokví

Pergoly a přístřešky

Pergoly a přístřešky

Prodáváme a montujeme zahradní pergoly a přístřešky. Pergoly a přístřešky Vám přivezeme a smontujeme. Montáže pergol provádíme po celé České Republice. Ke všem zahradním pergolám si můžete objednat montáž. Základní sestavy obsahují montážní návod a tudíž není ani problém si pergolu sestavit svépomocí.

  • Pergoly montujeme po celé ČR.
  • Pergoly se střechou z polykarbonátové krytiny makrolon.
  • Pergoly se střechou z palubkového záklopu a šindele.
  • Pergoly jsou vyráběny z hranolů o síle 115x115 mm.

Materiál na výrobu pergol

K výrobě zahradních pergol používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Pergoly mají masivní stojky a vaznice ze smrkových hranolů 115 x 115 mm. Spoj vaznice se stojkou je opatřen čepem, což zaručuje vysokou tuhost a stabilitu celé konstrukce. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší, než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo u pergol dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

Zastřešení pergol a přístřešků

Pergoly v základním provedení nejsou zastřešené. Zastřešit se dají buď polykarbonátovými deskami, v provedení trapéz a vlna (hranatá vlna), v odstínech: čirá, matná nebo bronz. Také si můžete vybrat zastřešení z prken0ho z8klopu a asfaltového šindele, odstíny: hnědý, červený, černý nebo zelený.

Kotvení pergol a přístřešků

Ke všem zahradním pergolám si můžete objednat kotvy, které slouží k ukotvení pergoly do betonových patek. Toto ukotvení provádíme v rámci montáže. Pokud si zákazník objedná pergolu bez montáže, tak si kotvení provede sám.

Nátěry pergol a přístřešků

Všechny výrobky se dodávají v přírodním stavu (nenabarvené). Doporučujeme si zakoupit speciální lazurovací laky (odstíny dle vzorníku) a bezbarvou impregnaci. Nabízíme Vám kvalitní nátěr u nás na dílně, kdy jsou ošetřeny veškeré spoje, ke kterým se po montáži již nedostanete (dlaby, čepy, příčné řezy, v případě polykarbonátu - horní strana střešních latí). Okrasné pergoly a terasové střechy se dodávají bez nátěru.