Zahradní altány

Zahradní altány se stanovou střechou

Zahradní altán Atelier 350x350 KVH + zástěny

Zahradní altány s valbovou střechou

Zahradní altán Valba se zástěnami

Zahradní altány s rovnou střechou

Zahradní přístřešek Lucy 349x349 + zástěny

Zahradní altány se sedlovou střechou

Zahradní altán Sedlo 300x500

Stanové zahradní altány

Zahradní altány

Zahradní altán Atelier

Prodáváme a montujeme zahradní altány. Altán Vám přivezeme a smontujeme. Montáže altánů provádíme po celé České Republice. Ke všem zahradním altánům si můžete objednat montáž. Základní sestavy obsahují montážní návod a tudíž není ani problém si altán sestavit svépomocí.

  • Altány montujeme po celé ČR a SR.
  • Zahradní altány se stanovou střechou.
  • Zahradní altány se sedlovou střechou.
  • Zahradní altány s valbovou střechou.
  • Zahradní altány s rovnou střechou.

Materiál na výrobu zahradních altánů

K výrobě zahradních altánů používáme masivní smrkové nebo KVH profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Spoj vaznice se stojkou je opatřen čepem, což zaručuje vysokou tuhost a stabilitu celé konstrukce. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší, než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo u pergol dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

Kotvení zahradních altánů

Ke všem zahradním altánům si můžete objednat kotvy, které slouží k ukotvení altánu do betonových patek. Toto ukotvení provádíme v rámci montáže. Pokud si zákazník objedná altán bez montáže, tak si kotvení provede sám.

Nátěry zahradních altánů

Všechny výrobky se dodávají v přírodním stavu (nenabarvené). Doporučujeme si zakoupit speciální lazurovací laky (odstíny dle vzorníku) a bezbarvou impregnaci. Nabízíme Vám kvalitní nátěr u nás na dílně, kdy jsou ošetřeny veškeré spoje, ke kterým se po montáži již nedostanete (dlaby, čepy, příčné řezy).