Zahradní pergoly.cz

Zahradní pergoly.cz

Prodáváme a montujeme zahradní pergoly a přístřešky. Pergoly a přístřešky Vám přivezeme a smontujeme. Montáže pergol provádíme po celé České Republice. Ke všem zahradním pergolám si můžete objednat montáž. Základní sestavy obsahují montážní návod a tudíž není ani problém si pergolu sestavit svépomocí.

K výrobě zahradních pergol používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Pergoly mají masivní stojky a vaznice ze smrkových hranolů 115 x 115 mm. Spoj vaznice se stojkou je opatřen čepem, což zaručuje vysokou tuhost a stabilitu celé konstrukce.

  • Pergoly montujeme po celé ČR.
  • Pergoly se střechou z polykarbonátové krytiny makrolon.
  • Pergoly se střechou z palubkového záklopu a šindele.
  • Pergoly jsou vyráběny z hranolů o síle 115x115 mm.
  • Snadná montáž.

Nedostatek stavebního řeziva

Z důvodu nedostatku stavebního řeziva v ČR a v Evropě, se prodlužují termíny výroby zahradních domků a dřevěných staveb. Cena dřeva šla od ledna o cca 100% nahoru. Situace je zoufalá. Bojuje se o každý m3 dřeva. Nedá se plánovat výroba, protože se neví, kdy kolik dřeva bude. Kvartální a měsíční smlouvy s dodavateli dřeva přestaly fungovat, vše se řeší dohodou v daný čas na konkrétní dostupné množství. Poptávka po zahradním domku převyšuje nabídku. Termíny výroby většiny zahradních domků jsou nyní jaro 2022. Podobné problémy jsou i s ocelí a plastem.

Covid-19

E-shop zůstává i nadále otevřen a je možné si zboží bez obav objednat a vyzvednout. Zároveň žádáme všechny zákazníky, aby pokud možno preferovali závoz zboží na svou adresu před osobními odběry na našich pobočkách. S těmito opatřeními přicházíme z důvodu ochrany vašeho zdraví i zdraví našich pracovníků. Děkujeme za pochopení.

Aktuality

Zahradní pergoly

Zahradní altány

Přístřešky na auto

Zahradní domky Ekonomik

Zahradní pergoly

K výrobě zahradních pergol používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Pergoly mají masivní stojky a vaznice ze smrkových hranolů 115 x 115 mm. Spoj vaznice se stojkou je opatřen čepem, což zaručuje vysokou tuhost a stabilitu celé konstrukce. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší, než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo u pergol dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

Ošetření dřeva

Všechny výrobky se dodávají v přírodním stavu (nenabarvené). Doporučujeme si zakoupit speciální lazurovací laky (odstíny dle vzorníku) a bezbarvou impregnaci. Nabízíme Vám kvalitní nátěr u nás na dílně, kdy jsou ošetřeny veškeré spoje, ke kterým se po montáži již nedostanete (dlaby, čepy, příčné řezy, v případě polykarbonátu - horní strana střešních latí). Okrasné pergoly a terasové střechy se dodávají bez nátěru.

Jak ušetřit na pergole nebo altánu 6% na DPH

Pokud si u nás objednáte zahradní stavbu včetně montáže a splňujete podmínky citované v §48a, odst. 1 Zákona o DPH a §121, odst. 1 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku, tzn. bude-li dřevostavba příslušenstvím rodinného domu nebo bytu, splňující definici sociálního bydlení, budeme účtovat sníženou sazbu DPH 15% místo základní sazby DPH 21%. Podmínkou pro přiznání snížené sazby DPH je podepsání čestného prohlášení, dodání koladuačního rozhodnutí (stavebního povolení nebo výpisu z katastru) a zakoupení příslušenství společně s jeho montáží. Více informací v článku Jak ušetřit 6% ceny.

Zastřešení zahradních pergol

Pergoly v základním provedení nejsou zastřešené. Zastřešit se dají buď polykarbonátovými deskami, v provedení trapéz a vlna (hranatá vlna), v odstínech: čirá, matná nebo bronz. Také si můžete vybrat zastřešení z prkenného záklopu a asfaltového šindele, odstíny: hnědý, červený, černý nebo zelený.

Reference

"Montáž proběhla bez problémů na připravenou základovou konstrukci. Domek jsme si natřeli, provedli montáž krytiny a přistavěli ještě sklad na dřevo. Jsme spokojeni, domek nám bude sloužit jako sklad pro naši rozšířenou zahradu."

Petr Seménka, Salaš u Velehradu

"Zakoupil jsem si u Vás zahradní domek, který jste mi vyrobili dle mých požadavků - hřeben střechy vpravo. Jeho montáž Vaší firmou proběhla bez problémů. S domkem a jeho kvalitou zpracování jsem velice spokojený a mohu jej vřele doporučit."

Libor Zedek, Postřižín

"Stavbu jsem realizoval svépomocí. Bylo to jako, když si hraji se stavebnicí. Všechno perfektně pasovalo, jsem maximálně spokojený."

Petr Moravec, Kolín

"Se zahradním domkem jsme velmi spokojeni. Vše od začátku objednání až do celkové realizace šlo bez problémů. Musíme velmi pochválit Vaše řemeslníky, kteří jsou šikovní a příjemní.

Jindra Mikolášová, Branžež